Firma InsERT S.A. jest krajowym liderem wśród producentów oprogramowania komputerowego dla małych i średnich firm.

Jej ofertę stanowią programy skierowane do menedżerów, kadrowych, samodzielnych księgowych, biur rachunkowych, właścicieli sklepów, hurtowni, sieci handlowych, firm produkcyjnych z własną siecią sprzedaży i wielu innych użytkowników.

Produkty Insertu, tworzone przez zespół kilkudziesięciu doświadczonych programistów, są cenione za:


insert-porownanie-rankingintuicyjność i prostotę obsługi;

bogatą funkcjonalność;

niezawodność;

fachową opiekę przed- i posprzedażną ze strony dystrybutorów i dyplomowanych serwisantów;

bieżące aktualizacje uwzględniające zmiany prawne i sugestie użytkowników

wysoką jakość, a jednocześnie przystępną cenę.
DSI   Nasza firma jako Dyplomowany serwisant InsERT pragnie Państwu zaoferować kompleksową usługę obejmującą instalację, przeniesienie danych oraz szkolenie w obsłudze programów Insert GT.

Bardzo chętnie spotkamy się z Państwem, aby móc zaprezentować możliwości i intuicyjność obsługi. Na życzenie instalujemy programy w wersjach próbnych (do pobrania), aby przez 45-dniowy okres bezpłatnego użytkowania mogli Państwo upewnić się co do słuszności wyboru.

Nasza oferta obejmuje również całodobową opiekę nad użytkownikami programów Insert GT. W celu zapoznania się ze szczegółami zapraszamy tutaj.

 
subiekt_gt

Subiekt GT

Subiekt GT to nowoczesny system sprzedaży stworzony z myślą o firmach, które poszukują sprawnego narzędzia wspomagającego całościową obsługę działu handlowego, sklepu, punktu usługowego, rzemieślniczego, itp.

Więcej…
 
rachmistrz_gt

Rachmistrz GT

Rachmistrz GT to nowoczesny system obsługi uproszczonej księgowości. Program ten polecamy firmom prowadzącym księgę przychodów i rozchodów oraz płatnikom podatku zryczałtowanego, którzy rozliczają się w formie ryczałtu od przychodów ewidencjonowanych.

Więcej…
 
rewizor_gt

Rewizor GT

Rewizor GT to profesjonalny system finansowo-księgowy dla małych i średnich przedsiębiorstw. Program stworzony jest w oparciu o Ustawę o Rachunkowości oraz dostosowany do wymogów Unii Europejskiej.

Więcej…
 
gratyfikant_gt

Gratyfikant GT

Gratyfikant GT jest nowoczesnym systemem kadrowo-płacowym, następcą programu Gratyfikant 3. Program polecamy osobom, które w małych i średnich firmach zajmują się sprawami kadrowo-płacowymi, a także biurom rachunkowym.

Więcej…
 
gestor_gt

Gestor GT

Gestor GT to wygodny i elastyczny system wspomagający budowanie trwałych relacji z klientami. Skutecznie wspiera różnego rodzaju działania handlowe i marketingowe, zapewniając wydajność i komfort pracy.

Więcej…
 

biuro_gtBiuro GT

Biuro GT to system przeznaczony dla księgowych i kadrowych zatrudnionych w biurze rachunkowym oraz dla doradców podatkowych. Jest on uzupełnieniem programów księgowych i kadrowo-płacowych z linii InsERT GT (Rachmistrz GT, Rewizor GT, Gratyfikant GT, mikroGratyfikant GT)

Więcej…
 

Szukaj

Skontaktuj się z nami

kontakt

telefon:
608 55 45 67

e-mail:
info@akap-it.pl

DSI

Powered by ©Akap.IT Wszelkie prawa zastrzeżone