AURA B2B

Dzięki modułowi Aura Shop możliwe jest błyskawiczne otwarcie internetowego sklepu w pełni zsynchronizowanego z systemem handlowo-magazynowym. Dzięki zintegrowaniu modułu z systemami sprzedażowymi, do sklepu internetowego w sposób automatyczny trafiają informacje o:

  • Kategoriach produktowych oraz ich strukturze
  • Produktach
  • Poziomach cenowych
  • Dostępności towarów
AURA B2B

System Aura Shop pozwala na swobodne tworzenie atrybutów i przypisywanie ich do konkretnych produktów, co klientom sklepu umożliwia łatwe i szybkie wyszukanie potrzebnego produktu nawet wtedy, kiedy nie znają jego dokładnej nazwy. Wszyscy użytkownicy składający zamówienia za pomocą sklepu, będą mieli możliwość korzystania z dowolnej ilości koszyków oraz swobodnego nimi administrowania. Sprawia to, że Aura Shop jest najwygodniejszym w użyciu sklepem internetowym.

Bezpłatna wersja demo


Pośród licznych korzyści, które może przynieść firmie wdrożenie modułu Aura Shop, można wymienić:

  • Stworzenie nowego kanału sprzedaży, co przełoży się na większe zyski
  • Zwiększenie liczby klientów
  • Bezosobową obsługę spływających zamówień

Firmy, które zdecydowały się na wdrożenie modułu Aura Shop, chwalą przede wszystkim przyjazny użytkownikowi interfejs, bezproblemową integrację z systemami sprzedażowymi oraz szybkie wdrożenie.

Przedsiębiorstwa, które wdrożyły system Aura Shop zwracają uwagę przede wszytkim na jego przejrzysty i łatwy w obsłudze interfejs, prostą integrację z systemami handlowo magazynowymi, oraz błyskawiczne wdrożenie.


Dowiedz się więcej o module Aura Shop

Chciałbyś aby twoja Firma zaistniała na rynku brytyjskim? Teraz oferujemy również sklepy internetowe w UK. Sprawdź naszą ofertę lub skontaktuj się z nami już dziś!
 

Szukaj

Skontaktuj się z nami

kontakt

telefon:
608 55 45 67

e-mail:
info@akap-it.pl

DSI

Powered by ©Akap.IT Wszelkie prawa zastrzeżone