Dla nas życie to przyjemność, a praca to pasja...

O FIRMIE

Zajmujemy się profesjonalną obsługą firm pod względem programowym i sprzętowo - technicznym.
   Rzetelność to cecha, która od lat charakteryzuje nasze działania. Indywidualne podejście do klienta umożliwia wybór odpowiednich, specjalnie dopasowywane do Państwa potrzeb produktów.
   Nasza oferta skierowana jest do firm i instytucji, które poszukują bezpiecznych i wydajnych rozwiązania informatycznych. Udzielamy pomocy w doborze odpowiedniego sprzętu, jego konfiguracji  i uruchomienia.  Do tego typu sprzętu zaliczamy przede wszystkim komputery stacjonarne, laptopy i netbooki, urządzenia drukujące, dodatkowe akcesoria oraz odpowiednie oprogramowanie,  jak również materiały eksploatacyjne do drukarek. Dostarczamy Państwu zamówione elementy, przeprowadzamy przeszkolenia pracowników z obsługi  i zarządzania danym rozwiązaniem.
   Specjalizujemy się we wdrożeniach oprogramowania Insert GT, Insert Nexo, oraz Navireo.
Oferujemy aktualizację do programów, pozwalające w pełni korzystać z ich możliwości. Posiadamy w swojej ofercie programy antywirusowe, które zapewnią bezpieczeństwo danych twojej firmy.

SERWIS InsERT

 

Nasza firma jako Punkt Serwisowy InsERT pragnie Państwu zaoferować kompleksową usługę obejmującą instalację, przeniesienie danych oraz szkolenie w obsłudze programów Insert GT.

Bardzo chętnie spotkamy się z Państwem, aby móc zaprezentować możliwości i intuicyjność obsługi. Na życzenie instalujemy programy w wersjach próbnych (do pobrania), aby przez 45-dniowy okres bezpłatnego użytkowania mogli Państwo upewnić się co do słuszności wyboru.

 

Nasza oferta obejmuje również całodobową opiekę nad użytkownikami programów Insert GT. W celu zapoznania się ze szczegółami zapraszamy do kontaktu.

Image

AUTORYZACJE

CERTYFIKATY

ONI NAM ZAUFALI

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Alfachem
Siek
Śrubstal
Elkot
Image
Image
Drugi Tom
Fakturzysko
Kruszywosort
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.