Zacznijmy współpracę

Profesjonalna obsługa Twojej Firmy

Zajmujemy się profesjonalną obsługą firm pod względem programowym i sprzętowo – technicznym.

Rzetelność to cecha, która od lat charakteryzuje nasze działania. Indywidualne podejście do klienta umożliwia wybór odpowiednich, specjalnie dopasowywane do Państwa potrzeb produktów.

Co oferujemy?

Nasza oferta skierowana jest do firm i instytucji, które poszukują bezpiecznych i wydajnych rozwiązania informatycznych. Udzielamy pomocy w doborze odpowiedniego sprzętu, jego konfiguracji i uruchomienia. Do tego typu sprzętu zaliczamy przede wszystkim komputery stacjonarne, laptopy i serwery, urządzenia drukujące, dodatkowe akcesoria oraz odpowiednie oprogramowanie, jak również materiały eksploatacyjne do drukarek. Dostarczymy Państwu zamówione elementy, przeprowadzamy szkolenia pracowników z obsługi i zarządzania danym rozwiązaniem.

Specjalizujemy się we wdrożeniach oprogramowania Insert GT, Insert Nexo, oraz Insert Navireo.

Oferujemy aktualizację do programów, pozwalające w pełni korzystać z ich możliwości. Posiadamy w swojej ofercie programy antywirusowe, które zapewnią bezpieczeństwo danych twojej firmy.

info-6
Najlepszy wybór

Zadzwoń do nas, a my rozwiążemy problem

Zapoznaj się z korzyściami, które stają się możliwe dzięki naszemu doświadczeniu. Teraz są dostępne na jedno kliknięcie.

Punkt serwisowy InsERT

Nasza firma jako Punkt Serwisowy InsERT pragnie Państwu zaoferować kompleksową usługę obejmującą instalację, przeniesienie danych oraz szkolenie w obsłudze programów firmy InsERT.

Bardzo chętnie spotkamy się z Państwem, aby móc zaprezentować możliwości i intuicyjność obsługi. Na życzenie instalujemy programy w wersjach próbnych, aby przez 45-dniowy okres bezpłatnego użytkowania mogli Państwo upewnić się co do słuszności wyboru.

Nasza oferta obejmuje również opiekę nad użytkownikami programów firmy Insert . W celu zapoznania się ze szczegółami zapraszamy do kontaktu.

  • Nie jesteśmy korporacją i nie działamy jak korporacja. Prowadząc rozmowy z naszą firmą masz pewność, że Twój temat jest od początku do końca prowadzony przez tę samą osobę.
  • Naszych klientów traktujemy jak partnera w biznesie, doradzamy, pomagamy i sumiennie wykonujemy powierzone nam zlecenia. Takie podejście daje nam możliwość czerpania przyjemności ze swojej pracy i współpracy z naszymi klientami
  • Naszym największym atutem są ludzie, ich doświadczenie oraz indywidualne podejście do każdego klienta.

Więcej czasu na rzeczy ważne dla firmy
Oszczędność czasu Twojego i pracowników
Optymalizacja kosztów działania