QNAP

Nieograniczone tworzenie kopii zapasowych

Priorytetem dla firmy QNAP (ang. Quality Network Appliance Provider, dostawca wysokiej jakości urządzeń sieciowych), jest zapewnianie kompleksowych rozwiązań, począwszy od projektowania oprogramowania, przez projektowanie sprzętu, po produkcję własną.
 • Skonsoliduj wszystkie pliki w jednym miejscu, aby znajdować je w ciągu kilku sekund. Wszystkie pliki w jednym miejscu.

   

 • Twórz kopie zapasowe plików, a nigdy ich nie stracisz. System QTS oferuje różne wygodne opcje tworzenia i przechowywania kopii zapasowych, Umożliwia to opracowanie wszechstronnego planu odzyskiwania danych po awariach bez względu na używane urządzenia.

 • Uzyskaj łatwo i bezpiecznie dostęp do plików na serwerze NAS w dowolnej chwili i miejscu oraz z dowolnego urządzenia. Nie musisz już przekazywać znajomym pojedynczych dysków, by udostępnić im dokumenty, zdjęcia, pliki muzyczne czy wideo. Teraz jest to łatwiejsze niż kiedykolwiek przedtem.

   

 • Wbudowane mechanizmy ochrony danych. Zabezpieczanie danych przed zagrożeniami online i awariami dysków. Teraz jest to wyjątkowo łatwe. Dzięki temu można mieć pewność, że dane są bezpieczne.

 • Domowe centrum multimedialne to scentralizowana i zabezpieczona pamięć masowa, która umożliwia transmisję strumieniową całej zawartości multimedialnej za pośrednictwem łączności HDMI, Chromecast™, AirPlay®, iTunes®, Plex, DLNA® oraz Bluetooth i nie tylko.

   

Posiadamy QNAP Certified Partner wydawany przez producenta i  zaświadczający o zaawansowanej znajomości urządzeń QNAP

Kupujesz serwer QNAP dla firmy? Powierz nam wycenę – przygotujemy projekt na serwer wraz z dyskami.

Zestaw uzyskasz w specjalnej cenie a dodatkowo:

– świadczymy fachowe doradztwo w zakresie serwerów QNAP

– rozszerzony serwis na najwyższym poziomie

– wspieramy rozbudowę zakupionych już serwerów

Dlaczego warto?

Zarówno nowe, jak i rozwijające się firmy potrzebują stabilnej infrastruktury IT, która zapewni im odpowiednie narzędzia, sprzęt i potencjał do dalszego wzrostu. Ze wszystkich elementów tego informatycznego fundamentu to właśnie pamięć masowa zapewnia firmie niezbędną moc do ciągłego rozwoju. Firma QNAP oferuje pełny asortyment najnowocześniejszych urządzeń NAS, które nie tylko zaspokajają potrzeby w dziedzinie pamięci masowej, ale też oferują liczne usługi i funkcje zwiększające efektywność pracy i możliwości rozwoju firmy.

Inne usługi z zakresu bezpieczeństwa

Bezpieczeństwo Twojej Firmy

Kopie zapasowe serwerów

Wykonujemy różne rodzaje kopii zapasowych: standardowe, przyrostowe, różnicowe i codzienne.

Backup danych

Przywracamy utracone dane z komputera, karty pamięci lub pendrive.

Bezpieczeństwo sieci

Jesteśmy ekspertami w zakresie kompleksowej obsługi sieci komputerowych