Pomoc zdalna

Wybierz wsparcie swojej Firmy bez wychodzenia z biura lub domu.

Pomoc zdalna2023-03-14T20:22:29+00:00

Jak zacząć?

  • Pobierz i uruchom:

  • Przekaż nam swój identyfikator i hasło.

Najszybsze rozwiązanie

Dlaczego zdalnie?

Często zdarza się, że mają Państwo problem z wystawieniem dokumentów, wysłaniem poczty lub po prostu nie wiedzą Państwo jak wykonać pewną czynność w programie.

  • W większości takich przypadków jesteśmy wstanie usunąć problem lub pomóc w jego rozwiązaniu bez konieczności przyjazdu do Państwa siedziby.

  • Rozwiązanie pomocy zdalnej przyśpiesza czas rozwiązania problemu oraz zmniejsza jego koszty

Bezpieczne połączenie

Jak to działa?

Pomoc zdalna polega na podłączeniu się do komputera użytkownika zgłaszającego problem.

Użytkownik łączy się z naszym serwisantem za pomocą programu „Pomoc zdalna”, w tym momencie zarówno użytkownik komputera jak i serwisant wspólnie widzą jeden ekran, na którym mogą pracować.

Użytkownik ma pełną kontrolę nad tym co wykonuje serwisant i w każdym momencie może rozłączyć połączenie (zabrać uprawnienia do swojego komputera). .

Pomoc zdalna

Przed połączeniem prosimy o kontakt telefoniczny

info-6
Najlepsze rozwiązanie

Ile to kosztuje?

Koszt rozpoczętej godziny zdalnego serwisu wynosi 200 zł netto (nie dotyczy Klientów posiadających podpisaną umowę na obsługę informatyczną z naszą firmą)

W przypadku jeżeli serwisant stwierdzi, że problemu nie da się usunąć w przeciągu jednej godziny to wycenia daną usługę oraz przedstawia Klientowi.
Klient decyduje czy serwisant ma w dalszym ciągu rozwiązywać problem czy go zaniechać. W przypadku rezygnacji Klienta z usługi nie są naliczane żadne koszty.

Odpowiadamy
na pytania

Masz inne pytania dotyczące pomocy zdalnej? Zapraszamy do kontaktu.

Kiedy wystawiamy fakturę2023-01-20T21:47:56+00:00

Faktura wystawiana jest tylko i wyłącznie po rozwiązaniu problemu

 

Jak uruchomić pomoc zdalną?2023-03-13T00:26:35+00:00

  1. Aby skorzystać z naszej pomocy zdalnej kliknij poniższą ikonę aplikacji TeamViewer QS, a następnie pobierz ją i uruchom:

2. Po uruchomieniu aplikacji wyświetli Ci się okno podobne to tego poniżej, z którego odczytasz swój identyfikator i hasło. Te informacje podaj osobie, która udziela Ci zdalnej pomocy.

Przejdź do góry